Posadzka w technologii „kamienny dywan”

Jeśli Twoje miejsce na tarasie jest niesymetryczne lub ma specjalny kształt, idealnym rozwiązaniem będzie ułożenie posadzki z wykorzystaniem techniki kamiennego dywanu.

Nasi eksperci wykonują takie zlecenia z ogromnym sukcesem. Kamienny dywan to trwała powierzchnia wykończeniowa, choć równocześnie oferuje pełną swobodę w aranżacji. Główną zaletą posadzek żywicznych w stylu kamienny dywan jest ich wygląd. Dzięki specjalnej technice nakładania żywicy, powierzchnia wygląda tak, jakby składała się z naturalnych kamieni, jednak w rzeczywistości jest to jednolita powierzchnia, łatwa w utrzymaniu czystości. Dlatego też cieszy się tak dużym zainteresowaniem po stronie inwestorów, projektantów oraz architektów.
 
Wiosna za pasem, sezon grillowy już niedługo – zadbaj o swoją powierzchnię na tarasie lub balkonie by gotowy był na sezon. Nie ma lepszego sposobu na przygotowanie pomieszczenia na wiosnę niż poprzez odświeżenie posadzki. Zdecyduj się na profesjonalne usługi i ciesz się pięknym oraz trwałym wykończeniem tarasu. Wykonanie posadzki z wykorzystaniem kamienia to gwarancja spektakularnego efektu i odporności na trudne warunki atmosferyczne. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci przedstawią Ci możliwości i przygotują indywidualną ofertę.
 
Mamy ofertę specjalną dla klientów z województwa łódzkiego – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PO WIĘCEJ!