Posadzki poliuretanowe

Systemy powłok i posadzek poliuretanowych z uwagi na wysoką elastyczność jak i  miękkości, wykazują bardzo dużą odporność na zarysowania podłoża betonowego (umiejętność pokrywania rys i zarysowań), redukują hałas związany z ruchem pojazdów i wózków transportowych oraz nadają posadzce dużą wodoszczelność.

Systemy poliuretanowe, mogą występować jako bez spoinowe posadzki, zapewniające komfort chodzenia i przemieszczania ładunków. Nie zawierają rozpuszczalników, nie naruszając równowagi ekologicznej. Są odporne na promieniowanie UV oraz inne czynniki atmosferyczne.

Zazwyczaj stosowane w przestrzeniach publicznych, sklepach, placówkach edukacyjnych i medycznych oraz obiektach sportowych. Zostały zaprojektowane myślą o zabezpieczeniu stropów, a także do renowacji starych i zniszczonych nawierzchni.

W ofercie posiadamy systemy poliuretanowe transparentne na potrzeby kamiennych dywanów, pigmentowane mono kolorystyczne, membranę elastyczną.

W przypadku systemów poliuretanowych, również mamy wiele opcji wykonawczych i wykończeniowych, uzależnionych od oczekiwań przyszłego użytkownika.